An Tru

An Tru znajduje się w dzielnicy Tan Binh, 10 minut jazdy samochodem od lotniska Tan Son Nhat w Ho Chi Minh. Hotel oferuje pralnię, całodobową ochronę i usługę sprzątania.

Podczas pobytu gościom zapewnione są miejsce do siedzenia i kontrola parametrów klimatycznych. Pokoje posiadają łazienkę z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem.

Oferujące bogaty wybór dań, Manwah Hoang Van Thu i Cay De Vegetarian Restaurant znajdują się 5 min pieszo stąd. An Tru powstał o krok od stacji kolejowej Hoa Hung.

Odległość od obiektu do Muzeum Pozostałości Wojennych wynosi jedynie 3,8 km, a do Pagoda Giac Lam - 2,6 km. Centrum miasta jest w 4 km od hotelu. An Tru znajduje się niedaleko Park Tao Dan.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near An Tru
Homie Homestay
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Homie Homestay

8.0
Bardzo dobry 1 opinia
97 m od nieruchomości
Flexihome
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Flexihome

490 m od nieruchomości
Cozy House Near Airport 1
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy House Near Airport 1

525 m od nieruchomości
USD 21 USD 19
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    2,6 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    2,7 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 12:00 do 23:59
    Wyjazd: od 11:00 do 12:00
    Często Zadawane Pytania
    • 🌇
      Czy An Tru znajduje się w pobliżu centrum miasta?
      An Tru położony jest w odległości 4 km od centrum miasta.
    • 🕌
      Jakie popularne atrakcje znajdują się w pobliżu An Tru?
      Możesz odwiedzić Park Hoang Van Thu, który znajduje się w odległości kilku minut spacerem od An Tru.
    • 🍹
      Jakie restauracje znajdują się w pobliżu An Tru Ho Chi Minh?
      Restauracje blisko An Tru Ho Chi Minh obejmują Manwah Hoang Van Thu i Cay De Vegetarian Restaurant.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tan Son Nhat w Ho Chi Minh
    2,6 km

    Stacje kolejowe

    Hoa Hung Train Station
    2,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    An Tru

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij